Bengt Böckman färglitografi

Bengt Böckman färglitografi
Bengt Böckman färglitografi
Bengt Böckman färglitografi
Bengt Böckman färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): "Numerum Bestianum Kramer", motiv av rumsnummerskyltarna på Hotell Kramer, Malmö, 1985, signerad Bengt Böckman, numrerad 34/199, färglitografi, ca 82x60 cm

613867

2019-02-13