Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI, Salvador (1904-1989): "Les montres molles ½ sommeil" ur "Les dîners de Gala", signerad Dali, E. A., färglitografi, bladmått ca 55x75 cm, ej inramad

613879

2019-02-13