Soffbord 1930-tal
2019-02-13
613896
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD / SIDOBORD, 1930-tal, art deco, stomme kromat sål, överdel i glas, höjd 62, diameter 62 cm
Bruksslitage, repor samt färgbortfall