Bergboms Scanlight golvlampor
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGBOMS SCANLIGHT AB, ´´GX 133´´, golvlampor, 2 st, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkta, reglerbara höjd
Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
613898
2019-02-23