Klubbat för:
14 000 SEK
4 000 SEK
IVAN PETROVICH KHLEBNIKOV, dosa, silver, emaljarbete, invändigt förgylld, stämplad Moskva 1883, probör Vasily Alexandrovich, höjd 2,5, 8x3,5 cm, vikt 129 g
Slitage
613899
2019-02-18