Satsbord i teak
2019-02-13
613903
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, 1950/60-tal, teak, 3 dlr, höjd ca 47, 60x40 cm
Bruksslitage, fläckar