Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
BERGBOMS SCANLIGHT AB, ´´GX 133´´, golvlampor, 2 st, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkta, reglerbara höjd
Bruksslitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
613914
2019-02-26