Mikael Kihlman torrnål
Valmis
2019-02-13
613915
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MIKAEL KIHLMAN, (född 1953): Ensam flanör, signerad samt numrerad 14/100, torrnål, tryckytan ca 9,7x8 cm