Bergboms Scanlight golvlampor
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BERGBOMS SCANLIGHT AB, ´´GX 133´´, golvlampor, 3 st, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkta, reglerbara höjd
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, en golvlampa saknas skärm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
613920
Päivämäärä:
2019-02-27