Bergboms Scanlight golvlampor

Bergboms Scanlight golvlampor
Bergboms Scanlight golvlampor
Bergboms Scanlight golvlampor
Bergboms Scanlight golvlampor
Bergboms Scanlight golvlampor
Bergboms Scanlight golvlampor
Bergboms Scanlight golvlampor
Bergboms Scanlight golvlampor

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BERGBOMS SCANLIGHT AB, ´´GX 133´´, golvlampor, 3 st, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkta, reglerbara höjd

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, en golvlampa saknas skärm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

613920

Päivämäärä:

2019-02-27