Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
TALLRIKAR 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyrmålad dekor av fåglar och hamster, diameter ca 23 cm
2 med spricka, kantnagg, en trasig tallrik medföljer
613922
2019-02-13