Verandagrupp
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VERANDAGRUPP, rotting, 1900-talets andra hälft, 4 dlr, bestående av 2 fåtöljer, 1 soffa samt 1 bord, rotting, löstagbar stoppad klädsel, bordskivan i glas, sitthöjd ca 46, djup 65 samt bordets höjd 60 och 96x61 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
613964
2019-02-13