Ilon Wikland färglitografier

Ilon Wikland färglitografier
Ilon Wikland färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): (2) ´´Haqapsalu stad´´ och ´´Utsickt från Lotsberget´´, signerade Ilon Wikland, numrerade 51/150, färglitografier, bildstorlek ca 34x50 och 36x49 cm

Ej examinerade ur ramen

613979

2019-02-15