Ilon Wikland färglitografier
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILON WIKLAND (född 1930): (2) ´´Haqapsalu stad´´ och ´´Utsickt från Lotsberget´´, signerade Ilon Wikland, numrerade 51/150, färglitografier, bildstorlek ca 34x50 och 36x49 cm
Ej examinerade ur ramen
613979
2019-02-15