Tage Olofsson sideboard Ulferts 1960-tal
Vollendet
2019-02-18
613983
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TAGE OLOFSSON, Ulferts, sideboard, 1960-tal, teakfanér, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd 88, 183x42,5 cm
Skador, lösa lås, trasig nyckel fast i lås, fläckar, hyllplan saknas