Tage Olofsson sideboard Ulferts 1960-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAGE OLOFSSON, Ulferts, sideboard, 1960-tal, teakfanér, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd 88, 183x42,5 cm

Skador, lösa lås, trasig nyckel fast i lås, fläckar, hyllplan saknas

613983

2019-02-18