1 000 SEK
2 000 SEK
RÖKBORD, BORDSLAMPA, RÖKUTENSILIER, 3 dlr, 1900-talets första hälft, koppar, bordets höjd ca 55, 59x60 cm
Slitage
613988
2019-02-14