Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

RÖKBORD, BORDSLAMPA, RÖKUTENSILIER, 3 dlr, 1900-talets första hälft, koppar, bordets höjd ca 55, 59x60 cm

Slitage

613988

2019-02-14