Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR, ett par, 1930/40-tal, Verkstads AB Lindqvist i Motala, stålrörskonstruktion, klädsel i galon, skyltmärkt, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken
613991
2019-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner