Karmstolar ett par Verkstads AB Lindqvist i Motala

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KARMSTOLAR, ett par, 1930/40-tal, Verkstads AB Lindqvist i Motala, stålrörskonstruktion, klädsel i galon, skyltmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken

613991

2019-02-18