Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
WILHELM EILERS (Tyskland, 1857-1919): Interiör med flicka och hund, signerad Wilh Eilers, olja på pannå, ca 40 x 30 cm
613995
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här