Wilhelm Eilers oljemålning

Wilhelm Eilers oljemålning
Wilhelm Eilers oljemålning
Wilhelm Eilers oljemålning
Wilhelm Eilers oljemålning
Wilhelm Eilers oljemålning
Wilhelm Eilers oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

WILHELM EILERS (Tyskland, 1857-1919): Interiör med flicka och hund, signerad Wilh Eilers, olja på pannå, ca 40 x 30 cm

613995

2019-02-13