Falkenbergs Belysning bordslampor
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 600 SEK
FALKENBERGS BELYSNING, bordslampor, 4 st, 1900-talets slut, modell 6400, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, halvsfärisk skärm i vit plast, märkta, höjd ca 61 cm
Bruksslitage, märken, en med skärmen något högre än dem andra, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
614001
2019-02-20