Falkenbergs Belysning bordslampor

Klubbat för:

800 SEK

1 600 SEK

FALKENBERGS BELYSNING, bordslampor, 4 st, 1900-talets slut, modell 6400, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, halvsfärisk skärm i vit plast, märkta, höjd ca 61 cm

Bruksslitage, märken, en med skärmen något högre än dem andra, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

614001

2019-02-20