Nybro Armaturfabrik bordslampor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 600 SEK

NYBRO ARMATURFABRIK bordslampor, 4 st, 1900-talets slut, modell 140, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, halvsfärisk skärm i vit plast, märkta, höjd ca 60 cm

Bruksslitage, märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

614007

2019-02-21