Nybro Armaturfabrik bordslampor
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 600 SEK
NYBRO ARMATURFABRIK bordslampor, 4 st, 1900-talets slut, modell 140, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, halvsfärisk skärm i vit plast, märkta, höjd ca 60 cm
Bruksslitage, märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
614007
2019-02-21