Gunnar Hållander oljemålning

Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR HÅLLANDER (1915-1980), "Blomkvist´´, signerad G Hållander samt a tergo daterad 1964, olja på pannå, ca 60x37 cm

614010

2019-02-13