Glasservis Ittala
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVISDELAR, 44 dlr, Ittala, olika modeller, bl.a "Ultima Thule", formgiven av Tapio Wirkkala 1968, bestående av 6 ölglas, 6 whiskeyglas, 6 vinglas, 6 likörglas, 10 snapsglas, 5 snapsglas, 2 snapsglas, 2 snapsglas, 1 ölstop
Bruksslitage, Enstaka mindre nagg kan förekomma
614013
2019-02-13