Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Sjöfåglar, signerad Lars Jonsson, Hc 12/20, färglitografi, bildmått ca 37x52 cm

Saknar glas

614024

2019-02-13