Fönster jugend

Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖNSTER, 1 par, jugend, omkring 1900-talets första hälft, tenninfattade, flerfärgat, vardera ca 60x60 cm

Bruksslitage

614047

2019-02-15