Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JEAN POUGNY (Frankrike, 1892-1956): Flickor som hoppar rep, stämpelsignerad Pougny, gouache och akvarell, 24,6x16,8 cm
614052
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här