Karl Gullberg

Karl Gullberg
Karl Gullberg
Karl Gullberg
Karl Gullberg
Karl Gullberg
Karl Gullberg

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL GULLBERG (1884-1951): motiv föreställandes Apollo med musorna, signerad och daterad Karl Gullberg 1949, olja på pannå, ca 180x125 cm

Ej examinerad ur ram

614053

2019-02-15