Jean Pougny oljemålning

Jean Pougny oljemålning
Jean Pougny oljemålning
Jean Pougny oljemålning
Jean Pougny oljemålning
Jean Pougny oljemålning
Jean Pougny oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JEAN POUGNY (Frankrike, 1892-1956): Kvinna med blommor, signerad Pougny, olja på papper, 19x14,4 cm

614054

2019-02-13