Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDMUND JOHN NIEMANN (England, 1813-1876): Flodlandskap, signerad Niemann, olja på duk, ca 22x47 cm
Repor, krackeleringar
614071
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här