Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OKÄND KONSTNÄR, landskapsmotiv, olja på duk, osignerad, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, mått ca 70x60 cm
Zustandsbeschreibung
Skadad duk med lagning
614078
2019-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner