Piedestaler med marmorskiva

Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, empirestil, med stenskiva, bronserade, höjd ca 75, 27x27 resp 65, 27x27 cm

Bruksslitage, skadad pärlbårdsdekor vid ena piedestalen

614081

2019-02-15