Dick Romyn oljemålning
2019-02-18
614090
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DICK ROMYN (1915-2007): Nätfiske, signerad Romyn, olja på duk, ca 88x129 cm