Parti teckningar
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TECKNINGAR och akvareller, bl a Birger Lundqvist, okänd anatomisk djurskiss daterad 1865, målning från venedig, tot 22 st, bildytorna mellan ca 5x7 och 27x38 cm
Fläckar, gulnader, slitage, revor. Ej fullständigt genomågnna.
614109
2019-02-23