Parti teckningar

Parti teckningar
Parti teckningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TECKNINGAR och akvareller, bl a Birger Lundqvist, okänd anatomisk djurskiss daterad 1865, målning från venedig, tot 22 st, bildytorna mellan ca 5x7 och 27x38 cm

Fläckar, gulnader, slitage, revor. Ej fullständigt genomågnna.

614109

2019-02-23