Vaser i brons

Vaser i brons
Vaser i brons
Vaser i brons
Vaser i brons
Vaser i brons
Vaser i brons
Vaser i brons
Vaser i brons

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER I BRONS, 4 st, 1900-talets mitt, patinerade och med gravyr, höjd mellan ca 13-23 cm

Smärre slitage

614122

2019-02-13