Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Dalarö´´, utförd 1915, signerad Zorn, etsning, 15.8x11.9 cm

Skrapmärke vid plåtkanten, ej examinerad ur ramen

614123

2019-02-15