Bing & Gröndahl ´´Musselmalet´´ moccaservisdelar
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BING & GRÖNDAHL, "Musselmalet", moccaservisdelar, 11 dlr., porslin, 1960/70-tal, bestående av: 10 moccakoppar med fat och en moccakoppa höjd ca 5.5 cm
Bruksslitage, 2 fat med en nagg, de flesta delar är andra sortering, några enstaka nagg kan förekomma
614146
2019-02-15