Bing & Gröndahl ´´Musselmalet´´ moccaservisdelar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BING & GRÖNDAHL, "Musselmalet", moccaservisdelar, 11 dlr., porslin, 1960/70-tal, bestående av: 10 moccakoppar med fat och en moccakoppa höjd ca 5.5 cm

Bruksslitage, 2 fat med en nagg, de flesta delar är andra sortering, några enstaka nagg kan förekomma

614146

2019-02-15