Tillbaka till katalog
Art.-Deco takplafond
Klubbat för:
2 200 SEK
Estimate
2 000 SEK
Description
PLAFOND, 1900-talets första hälft, Art-Deco, stomme i mässing, för 4 ljuspunkter, skärm i glas med motiv föreställande kvinna, höjd ca, yttermått ca 50x50 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
614147
Date:
2019-02-15