Tillbaka till katalog

Art.-Deco takplafond

Art.-Deco takplafond
Art.-Deco takplafond
Art.-Deco takplafond
Art.-Deco takplafond
Art.-Deco takplafond
Art.-Deco takplafond

Klubbat för:

2 200 SEK

Estimate

2 000 SEK

Description

PLAFOND, 1900-talets första hälft, Art-Deco, stomme i mässing, för 4 ljuspunkter, skärm i glas med motiv föreställande kvinna, höjd ca, yttermått ca 50x50 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

614147

Date:

2019-02-15