Bordsur Art deco

Bordsur Art deco
Bordsur Art deco
Bordsur Art deco
Bordsur Art deco
Bordsur Art deco
Bordsur Art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, Art deco, 1920/30-tal, stomme i valnöt, höjd ca 23,5, längd 39 cm

Krackelerad fernissa, funktionen garanteras ej

614156

2019-02-13