Rakspegel

Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAKSPEGEL, 1800-talets slut, fanerad i valnöt, låda i sargen, för 2 ljus, höj och sänkbar spegel, höjd 150, diameter 50 cm

Lagad ljusarm, fanerbortfall, slitage

614158

2019-02-13