Fotolitteratur Tema Lecia Leitz

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

FOTOLITTERATUR, 1900-2000-tal, bland annat bestående av: Leica: PAUL HENRY van HOESBRECK a History Including every Model and Accessory, MORGAN & MORGAN, Leica Manual 15th ed, GÜNTER OSTERLOH, Leica M: Advanced Photo School.

Med flera. Inalles 19 volymer.

Defekter och skador kan förekomma.

614165

2019-02-17