Fotolitteratur Tema Lecia Leitz
Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
FOTOLITTERATUR, 1900-2000-tal, bland annat bestående av: Leica: PAUL HENRY van HOESBRECK a History Including every Model and Accessory, MORGAN & MORGAN, Leica Manual 15th ed, GÜNTER OSTERLOH, Leica M: Advanced Photo School.
Med flera. Inalles 19 volymer.
Defekter och skador kan förekomma.
614165
2019-02-17