Segelsömnadsset
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SEGELSÖMNADSSET, Flottan, 1700/1800-tal, 9 delar, delvis, rep, verktyg, nåletui mm. Strl ca 12 x 37 cm.
Kuntoraportti
Slitage
614167
Päivämäärä:
2019-02-13