Segelsömnadsset

Segelsömnadsset
Segelsömnadsset
Segelsömnadsset
Segelsömnadsset
Segelsömnadsset
Segelsömnadsset
Segelsömnadsset
Segelsömnadsset
Segelsömnadsset
Segelsömnadsset

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SEGELSÖMNADSSET, Flottan, 1700/1800-tal, 9 delar, delvis, rep, verktyg, nåletui mm. Strl ca 12 x 37 cm.

Kuntoraportti

Slitage

614167

Päivämäärä:

2019-02-13