David Level vattenpass

David Level vattenpass
David Level vattenpass
David Level vattenpass
David Level vattenpass
David Level vattenpass
David Level vattenpass
David Level vattenpass
David Level vattenpass

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID LEVEL & TOOL Co, Vattenpass, England, daterad 1867, bemålat järn och mässing, längd ca 46 cm

Slitage, något rostig

614168

2019-02-15