Albert Eldh

Albert Eldh
Albert Eldh
Albert Eldh
Albert Eldh

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ALBERT ELDH (1878-1955): Stilleben vid fönster, signerad Albert Eldh, olja på pannå, ca 37x24 cm

Kuntoraportti

614178

Päivämäärä:

2019-02-19