Albert Eldh
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALBERT ELDH (1878-1955): Stilleben vid fönster, signerad Albert Eldh, olja på pannå, ca 37x24 cm
Kuntoraportti
614178
Päivämäärä:
2019-02-19