Skåp rokoko
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, ek samt fanérad i ek med intarsia, förgyllda beslag, delbart, övre delen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, nedre delen med 4 lådor, höjd ca 217, 162x62 cm, nyckel finns
Slitage, lagningar, sprickor
614180
2019-02-14