Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, ek samt fanérad i ek med intarsia, förgyllda beslag, delbart, övre delen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, nedre delen med 4 lådor, höjd ca 217, 162x62 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar, sprickor

614180

2019-02-14