Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Komposition, signerad, färgetsning, 53/125, bladmått ca 15x12 cm
614190
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här