Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): "Helsinki 4", signerade och daterade J Vänttinen 85, 21/30, mezzotint, bladmått 94x67,5 cm cm
614198
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här