Jukka Vänttinen mezzotint

Jukka Vänttinen mezzotint
Jukka Vänttinen mezzotint

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): "Helsinki 4", signerade och daterade J Vänttinen 85, 21/30, mezzotint, bladmått 94x67,5 cm cm

614198

2019-02-13